Odwołanie dyżurów Dziekana – WAŻNE!

4 Wrz, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Dziekan dr hab. Mieszko Tałasiewicz, prof. UW, odwołuje swoje dyżury w dniach:
– 25 września 2017 r.
– 02 października 2017 r.

Godziny pracy – wakacje – Biblioteka WFiS UW, IFiS PAN i PTF

6 Lip, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Szanowni Państwo,
w Połączonych Bibliotekach szykujemy się powoli do wakacyjnego trybu pracy.

W lipcu i wrześniu, wypożyczalnia i czytelnia będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.
W sierpniu Biblioteka będzie nieczynna.

Przez cały lipiec czytelnia i wypożyczalnia są do Państwa dyspozycji w swej dotychczasowej lokalizacji (Krakowskie Przedmieście 3, pierwsze piętro).

W sierpniu Biblioteka będzie zamknięta.

Od września, na czas remontu, czytelnia wraz z wypożyczalnią zostaną przeniesione w nowe miejsce, o którym powiadomimy Państwa w osobnym komunikacie.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku,
Bibliotekarze

Skrócony III blok zajęć dydaktycznych na kierunku socjologia

28 Kwi, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Dziekan Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w związku rozpoczęciem prac budowlanych i instalacją windy w budynku Instytutu Socjologii UW przy ulicy Karowej 18 podejmuje decyzję o skróceniu trwania zajęć dydaktycznych na kierunku socjologia (w tzw. bloku III zajęć dydaktycznych) do dnia 1 czerwca br. (o jeden tydzień). Prowadzący zajęcia proszeni są o uzgodnienie ze swoimi grupami alternatywnych terminów odbycia tych zajęć (i podanie tych terminów do wiadomości sekretariatu).
Sesja egzaminacyjna oraz zjazdy w ramach zaocznych studiów niestacjonarnych będą odbywać się normalnie zgodnie z kalendarzem akademickim UW na rok 2016/2017.