Odwołane dyżury Prodziekana WFiS UW

17 Lip, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Prodziekan dr hab. Sławomir Łodziński, pof. UW, odwołuje swoje dyżury od 17.07.2017 r. do 28.07.2017 r. z powodu urlopu.

Godziny pracy- wakacje – Biblioteka WFiS UW, IFiS PAN i PTF

6 Lip, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Szanowni Państwo,
w Połączonych Bibliotekach szykujemy się powoli do wakacyjnego trybu pracy.

W lipcu i wrześniu, wypożyczalnia i czytelnia będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.
W sierpniu Biblioteka będzie nieczynna.

Przez cały lipiec czytelnia i wypożyczalnia są do Państwa dyspozycji w swej dotychczasowej lokalizacji (Krakowskie Przedmieście 3, pierwsze piętro).

W sierpniu Biblioteka będzie zamknięta.

Od września, na czas remontu, czytelnia wraz z wypożyczalnią zostaną przeniesione w nowe miejsce, o którym powiadomimy Państwa w osobnym komunikacie.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku,
Bibliotekarze

Zmiana godzin dyżuru Dziekana WFiS UW dnia 10.07.2017 r.

5 Lip, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Dziekan dr hab. Mieszko Tałasiewicz, prof. UW, dnia 10 lipca 2017 r. (poniedziałek) będzie dyżurował w godz. 10:00-12:00.

Odwołany dyżur Dziekana WFiS UW dnia 06.07.2017 r.

5 Lip, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Dziekan dr hab. Mieszko Tałasiewicz, prof. UW, dnia 6 lipca 2017 r. (czwartek) odwołuje swój dyżur.

Godziny dziekańskie w Instytucie Filozofii – 19 maja 2017 r.

17 Maj, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Dziekan Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w związku z organizowanym przez Zarząd Samorządu Studentów Instytutu Filozofii wydarzeniem „Łódź Filozoficzna” ogłasza 19 maja 2017 r. (piątek) godziny dziekańskie dla studentów i pracowników – nauczycieli akademickich Instytutu Filozofii od godz. 15.

Skrócony III blok zajęć dydaktycznych na kierunku socjologia

28 Kwi, 2017; Aktualności Ogłoszenia

Dziekan Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w związku rozpoczęciem prac budowlanych i instalacją windy w budynku Instytutu Socjologii UW przy ulicy Karowej 18 podejmuje decyzję o skróceniu trwania zajęć dydaktycznych na kierunku socjologia (w tzw. bloku III zajęć dydaktycznych) do dnia 1 czerwca br. (o jeden tydzień). Prowadzący zajęcia proszeni są o uzgodnienie ze swoimi grupami alternatywnych terminów odbycia tych zajęć (i podanie tych terminów do wiadomości sekretariatu).
Sesja egzaminacyjna oraz zjazdy w ramach zaocznych studiów niestacjonarnych będą odbywać się normalnie zgodnie z kalendarzem akademickim UW na rok 2016/2017.

KONKURS – NA STANOWISKO REDAKTORA NACZELNEGO „STUDIÓW SOCJOLOGICZNYCH”

8 Lut, 2017; Aktualności Ogłoszenia

KONKURS NA STANOWISKO
REDAKTORA NACZELNEGO „STUDIÓW SOCJOLOGICZNYCH”

Kolegium Wydawców, składające się z Przewodniczącego Komitetu Socjologii PAN (reprezentującego Dziekana Wydziału I PAN), Dyrektora Instytutu Filozofii i Socjologii PAN oraz Dziekana Wydziału Filozofii i Socjologii UW, działając na mocy § 3 Porozumienia o współpracy w sprawie wspólnego wydawania kwartalnika „Studia Socjologiczne”, ogłasza otwarty konkurs na stanowisko redaktora naczelnego „Studiów Socjologicznych” na lata 2017-2020. Zwycięzca konkursu, po zakończeniu swojej kadencji, będzie miał możliwość wzięcia udziału w następnym konkursie.

Kolegium Wydawców zachęca socjologów – samodzielnych pracowników naukowych – którzy pragnęliby objąć tę funkcję, do składania swych ofert w terminie do 31 marca 2017 roku, na adres:
Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk
ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa
e-mail: secretar@ifispan.waw.pl

Oferta powinna zawierać:
1) koncepcję prowadzenia czasopisma,
2) życiorys naukowy z bibliografią.
3) nazwiska 3-4 osób, które oferent proponuje jako członków redakcji.

Redaktor Naczelny zostanie wybrany przez Kolegium Wydawców po przeprowadzeniu rozmów z kandydatami.

Dyrektor IFiS PAN
Prof. dr hab. Andrzej Rychard