Odwołanie dyżuru – Prodziekan – 05.12.2019

2 Gru, 2019; Aktualności Ogłoszenia

Prodziekan dr hab. Sławomir Łodziński, prof. ucz. odwołuje swój dyżur w dniu 05.12.2019 (czwartek).

Kampania antydyskryminacyjna „Wszyscy jesteśmy równoważni”

21 Paź, 2019; Aktualności Ogłoszenia

Kampania antydyskryminacyjna „Wszyscy jesteśmy równoważni”
Link >>> dyskryminacja ze względu na płeć
Link >>> dyskryminacja ze względu na stopień sprawności
Link >>> dyskryminacja ze względu na wiek

UW a nowy Statut

17 Paź, 2019; Aktualności Ogłoszenia

Biuro Prasowe UW uruchomiło stronę – „UW a nowy Statut”. Są na niej publikowane informacje i materiały dotyczące zmian zachodzących na uczelni, które wynikają z przyjęcia przez Senat w czerwcu 2019 roku nowego Statutu uczelni. Zachęcamy Państwa do zapoznania się nimi.
LINK >>> https://www.uw.edu.pl/uniwersytet/uw-a-nowy-statut/

Podwyżki dla pracowników UW – 2019

28 Maj, 2019; Aktualności Ogłoszenia

Pracownicy UW otrzymają w najbliższych miesiącach podwyżki wynagrodzeń. 23 maja 2019 władze uczelni podpisały porozumienie ze związkami zawodowymi w sprawie podziału dodatkowej subwencji z MNiSW przeznaczonej na ten cel.

Szczegółowe informacje na temat podwyżek znajdują się na stronie:https://www.uw.edu.pl/podwyzki-wynagrodzen-dla-pracownikow-uw/

Uchwała RWFiS UW w sprawie projektu rozporządzenia o współczynnikach kosztochłonności

12 Gru, 2018; Aktualności Ogłoszenia

TEKST UCHWAŁY >>> PDF

Ochrona Danych Osobowych na Uniwersytecie Warszawskim – Wydział Filozofii i Socjologii

24 Maj, 2018; Aktualności Ogłoszenia

W dniu 25 maja 2018 roku rozpocznie się okres stosowania ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku Parlamentu Europejskiego i Rady UE (RODO). W tym samym dniu zacznie obowiązywać Zarządzenie numer 51 Rektora UW z dnia 15 maja 2018 roku w sprawie ochrony danych osobowych na Uniwersytecie Warszawskim. Poniżej komplet materiałów dotyczących ochrony danych osobowych na Uniwersytecie Warszawskim
– Zarządzenie numer 51 JMR UW M.2018.142.Zarz.51,
– ogólne rozporządzenie o ochronie danych na Uniwersytecie Warszawskim GDPR na UW,
– ochrona danych osobowych w praktyce Uniwersytetu Warszawskiego – pytania i odpowiedzi ODO w praktyce UW-1.

Zwracamy uwagę, że zgodnie z wytycznymi Uniwersytetu Warszawskiego każda osoba realizująca zadania o charakterze służbowym na Uniwersytecie Warszawskim musi posługiwać się adresem mailowym założonym w domenie UW. Korzystanie w celach służbowych z prywatnych adresów mailowych jest zabronione.